Project War Mobile
Project War Mobile
Project War Mobile
Project War Mobile

Project-War-Mobile-1

Project War Mobile – نسل بعدی بازی اکشن تیرانداز آنلاین است.PWM تجربه جدیدی از بازی های اکشن موبایل را در زمینه های گرافیکی ، انیمیشن و کنترل ، به بازیکنان می دهد.تجربه بازی برای تیراندازها منحصر به فرد است.در مسابقات رده بندی مقابل بازیکنان آنلاین در سراسر جهان بجنگید ، رتیه خود را بالا ببرید تا شماره یک شوید! بازی در مسابقه مرگ تیمی کلاسیک ، جایی که ما ۲ تیم ۴ نفره را در مقابل یکدیگر قرار می دهیم . جایی که همه ۸ بازیکن در نهایت برای پیروزی رقابت می کنند.

اسلحه خود را نیز به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید. حالت داستان حتی شامل روسای خود نیز می شود که می توانید با کمک دوستان خود آنها را شکست دهید. قبیله خود را با دوستان آنلاین خود تا ۴۰ بازیکن ایجاد کنید و با پشت سر گذاشتن هر سطح ، چیزهای منحصر به فردی بدست آورید.

 

Project War Mobile  یک بازی آنلاین است که بصورت محلی بر روی پلتفرم موبایل ساخته شده بر روی آخرین نسخه موتور Unity 3D ساخته شده است که برای تنظیم بهترین عملکرد در هر گوشی هوشمند بهینه شده است. همه اقدامات را می توان با فشار آسان یک دکمه انجام داد.

 

شخصیت های قابل برنامه ریزی
با تجهیز آنها به گزینه های مختلف مانند کلاه ایمنی ، جلیقه ، کیف و لباس ، شخصیت خود را سفارشی کنید. هر شخصیت نه تنها بی نظیر به نظر می رسد بلکه توانایی های خاص خود را نیز دارد که می توانید از آنها برای شکست حریف استفاده کنید.

 

مجموعه ای از اسلحه هارا انتخاب کنید.
هر سلاح مجموعه ای از آمار و توانایی های منحصر به فرد خود را دارد. اسلحه ها همچنین می توانند به ضمیمه هایی مانند صدا خفه کن ، گیره اسلحه و اسکوپ مجهز شوند. بازیکنان هم اکنون می توانند شخصی را با نارنجک تخریب کنند ، حریف را با یک کاتانا بکوبند ، یا دشمنان ناخواسته را با یک تفنگ بی صدا هدف قرار دهند.

 

تغییرات نسخه جدید :

– Safezone جدید
– نقشه های PVP جدید
– انیمیشن ها بهبود یافتند
– رابط کاربر بهبود یافته است
– انتقال سرور برای سرورهای خاص فعال شده است
– تشخیص تقلب
– رفع اشکالات

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • بهبود ثبات شبکه
  • رفع اشکالات جزیی

تغییرات نسخه ی جدید

  • حالت بازی جدید pvp: Control
  • مسابقه سفارشی اضافه شد

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه