Live or Die
Live or Die
Live or Die
Live or Die

Live or DieLive or Die: Zombie Survival   آخرالزمان وقتی شروع شد که انسانها اصلا انتظارش را نداشتند ، بازمانده ، بقای ما انسانها در جهانی وحشیانه است .شیوع ویروس تقریباً تمام جمعیت را از بین برد و هیچ چیز به جز یک سرزمین مرده باقی نگذاشت ، جایی که هر بازمانده مجبور می شود برای بقا در برابر زامبی ها بجنگد. این سلاح بیولوژیکی میلیارد ها نفر را کشت و آنها را به زامبی های مرده تبدیل کرد. اما شما تنها بازمانده نیستید! برخی از افراد برای زنده ماندن در برابر مردگان نیز می جنگند.

پروتکل بقا:

– هر بازمانده باید در آخرالزمان به خود اعتماد کند! شما باید برای بقای خود ، تکامل ساختمان ها ، تکامل در صنایع ، تکامل در استفاده از زره و سلاح ، در کشتن زامبی های مرده را تجربه کنید .این ارتقا  شما را باهوش تر می کند ، هر مایل که از زامبی های مرده عبور می کنید باعث سریعتر شدن شما می شود .تکامل ، پیشه وری ، ساختن ، اکتشاف ، جمع آوری منابع – یادگیری زنده ماندن در انتظار شماست.

 

– حتی بهترین بازمانده ها بدون سلاح و زره مناسب در برابر  زامبی های شانسی برای زندگی ندارند . هر بار که تحول پیدا می کنید ، نقشه های بیشتری را برای ایجاد سلاح و زره های جدید باز میکید. یافتن آنچه مناسب برای بقای شما است ، اولویت شماست.

شروع به ساختن پناهگاه خود در برابر زامبی ها کنید! ساخت دیوارها و به روزرسانی آنها ، ساخت تله ، ساختن قفل های غیرقابل توصیف وظیفه شماست.هر وسیله ای برای محافظت از شما در برابر زامبی های متحرک مفید است. شروع به ساختن سرپناه خود کنید تا از زامبی های  آخرالزمانی حفظ شوید. برای زنده ماندن شما به منابع لازم برای ساختن پناهگاه خود و ساختن سلاح و زره پوش نیاز دارید. همه منابع برای زنده ماندن شما در برابر زامبی ها حیاتی هستند!  زامبی ها سعی می کنند پناهگاه شما را نابود کرده و یک بازمانده دیگر را به یک زامبی دیگر تبدیل کنند.

– مراقب باشید! اکنون جهان بیابانی مرده و پر از زامبی های خطرناک است. زامبی ها هوش خود را از دست دادند اما در عوض ، قدرت ، سرعت و خشونت به دست آوردند. آنها سعی خواهند کرد بقای شما را خاتمه دهند و شما برای زنده ماندن مجبور خواهید بود خود را تکامل بخشید و با آنها بجنگید.  شروع به تهیه بهترین تجهیزات کنید و برای کشف و بقا خود در آخرالزمان آماده باشید.

فایل نصبی شامل فایل بازی بهمراه فایل دیتا میباشد که لازم است آنرا از حالت فشرده خارج نمایید.با استفاده از نرم افزار SAI این کار امکان پذیر است.برای دانلود SAI  اینجا کلیک کنید.

  • اپدیت کامل و بزرگ

تغییرات نسخه ی جدید

  • اپدیت بزرگ
  • رفع برخی از باگ های جزیی بازی

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه