Jetpack Jump

Jetpack Jump پرواز  با یک کوله پشتی مجهز به موتور جت برای رسیدن به مکان های جدید که در انتظار کشف هستند! روی علامت و صعود به آسمان ضربه بزنید ، حتماً از تمام سوخت jetpack خود استفاده کنید تا مسافت بیشتری را طی کنید.jetpack و سرعت کار خود را ارتقا دهید تا بتوانید بیشتر از گذشته سفر کنید و نمره عالی را کسب کنید .

 

هر چه مسافت بیشتری را طی کنید امتیاز بالاتر را بدست میاورید.

 

ویژگی های بازی پرش Jetpack Jump:

– گیم پلی ساده و اعتیاد آور که باعث می شود شما مانند عقاب پرواز کنید.
– ارتقاء های بی شماری برای حفظ سفر شما
– طراحی رنگارنگ و مناطقی برای کشف
– درآمد آفلاین برای ادامه کار

پس از خرید این اشتراک ، قفل را باز می کنید؛ یک حیوان خانگی تقویت کننده که به شما یک جذابیت اضافی ، یک کلاه اختصاصی برای پوشیدن در بازی ، یک jetpack طلایی برای استفاده در بازی ، دو برابر کردن سکه های خود را بعد از پرش هر زمان و بدون تبلیغات منجر می کند که تبلیغات غیر اختیاری را از بازی حذف می کند. این یک اشتراک خودکار قابل تجدید است. پرداخت پس از تأیید به حساب شما پرداخت می شود. اشتراک تمدید می شود مگر اینکه شما ۲۴ ساعت قبل از پایان دوره مشترک شوید. حساب شما همچنین برای تجدید هزینه دریافت می شود.

یادداشت های قیمت برای مشتریان ایالات متحده است. قیمت گذاری در سایر کشورها ممکن است تغییر کند و هزینه های واقعی به ارز  محلی تبدیل شود.

 

-بازی اعتیاد آور سه بعدی و در سبک آرکید

-بازی بسیار آسان ، بسیار سخت برای تسلط کامل

-بازی با حجم کم و مناسب دستگاه های همراه با حجم حافظه پایین

-صدای زمینه مناسب

-رابط کاربری آسان

بازی Jetpack Jump را میتوانید از وبسایت پارس روید در دو نسخه بازی اصلی و نسخه مود شده از لینک زیر این مطلب دانلود فرمایید.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه