Hello Neighbor

Hello Neighbor  همه بازی هایی را که در گوشی همراهتان نصب کرده اید  ، کنار بگذارید یک بازی خاص و مرموز جدید در جمع گیم پلی های جهانی شروع به درخشش نموده است . سلام همسایه یک بازی ترسناک است که درباره ورود مخفیانه به منزل همسایه است تا بفهمید که چه اسرار مخوفی در زیرزمین همسایه شما در جریان است. شما در این بازی با یک هوش مصنوعی پیشرفته مواجه هستید که از هر حرکت شما ، می آموزد آیا واقعا از سرک  کشیدن به حیاط خانه همسایه لذت میبرید؟

 

داستان بازی از  جایی شروع می شود که شما در نقش یک پسر بچه در حال بازی بوده و صدای جیغ و داد یک نفر از خانه ی همسایه شما را به آن سو میکشاند ، با کنجکاوی سرک می کشید و می بینید مرد همسایه در را روی کسی قفل میکند و کلید را در اتاق زیر شیروانی روی یک میز قرمز مخفی میکند! کلید را بر می دارید و به اتاق های خانه همسایه سرک می کشید و به ماجراجویی می پردازید! اگر به دنبال یک بازی خاص برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید Hello Neighbor را از دست ندهید!

هشدار: نسخه ابتدایی است و با بیشتر دستگاه ها سازگار نیست بنابراین چنانچه حجم اینترنت برای شما مهم است ، از دانلود این بازی پرهیز نمایید.

 

هشدار : بازی دارای فایل دیتای نصبی حجیم ۸۱۷ مگابایتی برای نصب است.ابتدا فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.tinybuildgames.helloneighbor را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید و سپس بازی را مجددا اجرا نمایید.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه