گیفت کارت استور

گیفت کارت استور مرجع  خرید گیفت کارت اورجینال در ایران است. شما می‌توانید در گیفت کارت استور اقدام به خرید گیفت کارت گوگل پلی و ps4 و دیگر سرویس‌های دیجیتالی کنید.

در گیفت کارت استور می‌توانید به صورت سریع اقدام به خرید گیفت کارت اورجینال کرده و از آن برای دریافت محصولات نرم افزاری مختلف مورد نظر خود استفاده کنید.

گیفت کارت استور سریع‌ترین و آسان‌ترین روش را برای خرید گیفت کارت فراهم کرده است تا از آن طریق بتوانید به صورت سریع و بهینه تمامی آنچه نیاز دارید را به آسانی در اختیار داشته باشید.

پس از خرید گیفت کارت اورجینال از گیفت کارت استور کد مربوط به آن به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه دردسری در همان لحظه به شما نشان داده می‌شود تا از آن طریق بتوانید به تمامی بازی‌ها یا اپلیکیشن‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

 

 

 

گیفت کارت گوگل پلی

 

اگر از تلفن‌های هوشمند اندرویدی استفاده می‌کنید، گیفت کارت گوگل پلی امکانات ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از آن طریق بتوانید سریعا  اقدام به دانلود و نصب هر یک از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ارائه شده در سرویس گوگل پلی کنید.

استفاده گیفت کارت گوگل پلی باعث می‌شود تا دیگر نیازی به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های مود یا کرک شده نداشته باشید و مستقیما هر یک از بازی‌ها و اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را از سرویس گوگل پلی برای دستگاه‌های اندرویدی خود دانلود و نصب کنید.

گیفت کارت گوگل پلی همچنین به شما امکان دسترسی و استفاده از سرویس‌های دیجیتالی شرکت گوگل که به شکل اشتراکی ارائه شده است را می‌دهد. بر این اساس شما می‌توانید از گیفت کارت گوگل پلی برای فعال سازی سرویس‌هایی نظیر Google Play Pass استفاده کنید.

استفاده از گیفت کارت گوگل پلی همچنین به شما امکان حذف تبلیغات در اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها و پرداخت درون برنامه‌ای بسیاری از ابزارهای نرم افزاری را می‌دهد. بر این اساس دیگر نیازی به نگرانی در زمینه دانلود و نصب اپلیکیشن‌های پولی یا اشتراکی در سرویس گوگل پلی نخواهید داشت و می‌توانید تمامی آن‌ها را دانلود و نصب کنید.

گیفت کارت استور

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت ps4 بهترین روش برای دانلود و نصب بازی روی کنسول پلی استیشن ۴ است. با استفاده از این روش می‌توانید تمامی بازی‌های ارائه شده برای پلی استیشن ۴ را بدون نیاز به خروج از خانه دانلود کنید و از تمامی امکانات آن به طور آنلاین لذت ببرید. این روش باعث می‌شود تا بازی‌های اورجینال روی دستگاه‌های شما نصب شوند و به تمامی DLCها و موارد دیگر ارائه شده در این سرویس دسترسی داشته باشید.

استفاده و خرید گیفت کارت ps4 همچنین امکان فعال سازی سرویس پلی استیشن پلاس را برای شما فراهم میاورد تا بتوانید از آن طریق به بسیاری از امکانات ارائه شده در بازی‌های آنلاین در کنار بازی‌های رایگان که ماهانه تعیین می‌شوند نیز دسترسی داشته باشید و بتوانید با خیال راحت هر یک از بازی‌های ارائه شده در این سرویس را اجرا کنید.

 

گیفت کارت خود را سریع دریافت کنید

خرید گیفت کارت نیاز به سرعت دارد چرا که در بسیاری از اوقات تخفیف‌های ویژه‌ای برای یک اپلیکیشن یا بازی و سرویس‌های اشتراکی در نظر گرفته می‌شود که نباید فرصت را از دست داد و به آسانی باید اقدام به خرید کرد. این مسئله در گیفت کارت استور نیز اهمیت زیادی دارد.

پس به همین خاطر گیفت کارت استور امکان دریافت آنی کد گیفت کارت را به صورت آنی برای شما فراهم کرده است تا از آن طریق دیگر نگران خرید گیفت کارت‌های مختلف مورد نظر خود نباشید و به آسانی بتوانید هر آنچه برای دستگاه‌های هوشمند شما اجرا شده است را خریداری کنید.

با توجه به این موضوع کل فرایند خرید، ثبت سفارش و دریافت کد گیفت کارت کمتر از یک دقیقه طول خواهد کشید.

 

با بخش پشتیبانی ۲۴ ساعته مشورت کنید

پشتیبانی گیفت کارت استور همیشه به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته و سال پاسخگوی شما است. پس اگر هر سؤالی در زمان خرید یا استفاده از گیفت کارت داشته باشید، حتی در ایام تعطیل و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید آن را از بخش پشتیبانی کیفت کارت استور بپرسید.

گیفت کارت استور | خرید مطمئن گیفت کارت گوگل پلی و ps4
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

دیگر فایل های دانلود

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه