FR LegendsFR LEGENDS  بازی در سبک آرکید و ویژه دوستداران دریفت ، لایی کشی و مسابقات سرعت اتومبیلرانی استاز رانندگی افسانه ای (موتور جلو ، چرخ عقب) سوار بر اتومبیل های معروف جهان  ، تا سفارشی کردن همه قطعات در اتومبیل از جمله تعویض موتور و کیت های بدنه در این بازی به شما اریه میشود.

برای اولین بار ، یک بازی موبایل که به شما امکان می دهد نبردهای پشت سر هم با سایر درایورها از سراسر جهان را  داشته باشید ، سیستم های امتیاز دهی منحصر به فرد بر اساس قوانین داوری رقابت در دنیای واقعی.با بردن و شکست دادن رقیبان خود و با جمع آوری پول بیشتر قادر به ارتقاء و شخصی سازی تمامی قطعات خودرو خود از آینه بغل گرفته تا افزایش قدرت موتور خواهید بود. با حریفان سرسخت خود مسابقه دهید، برنده شوید، ماشین خود را ارتقاء داده و در نهایت ماشین جدیدتری خریداری نمایید.

 

-بازی اعتیاد آور سه بعدی و در سبک آرکید.

-بازی بسیار آسان ، بسیار سخت برای تسلط کامل

-بازی با حجم کم و مناسب دستگاه های همراه با حجم حافظه پایین

-صدای زمینه مناسب

-رابط کاربری آسان در FR Legends

 

دکمه های گاز و ترمز، تعویض دنده و فرمان مجازی پیش روی شما قرار دارد .اگر به دنبال یک بازی کم حجم برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید ، این بازی مناسب شماست.بازی FR Legends را از لینک پایین این مطلب میتوانید دانلود فرمایید.نسخه مود شده بازی نیز در اینجا برای شما بارگزاری میشود.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه