Zombie Siege
Zombie Siege
Zombie Siege
Zombie Siege

Zombie Siege

Zombie Siege: Last Civilization در سال ۲۰۴۸ ، ویروس زامبی در جهان همه گیر می شود ، جهان به آشوب فرو می رود. آخرین امید بشریت در دست شماست.از پایگاه محافظت کنید ، در برابر تهاجم زامبی مقاومت کنید و حقیقت را در پس همه آن بیابید.اما در حالی که این کار را می کنید ، مراقب طمع سایر بازماندگان باشید .برای بقا در آخرالزمان باید مقاومت کنید . در دنیای جدید یا باید قصاب باشید یا بره خواهید بود هستید.پادشاه آخرالزمان شوید و از آخرین تمدن محافظت کنید!

 

محتوای بازی Zombie Siege: Last Civilization

 

“Zombie Siege” یک بازی جنگ جهانی مدرن RTS بقای آخرالزمانی آنلاین است. هیجان انگیز ترین بازی تاکتیکی MMO با مضمون جنگ.به عبارتی که تغییرات در بازی به صورت لحظه به لحظه و بدون توقف اعمال می‌شوند. تقریباً می‌توان گفت بازی استراتژیکی که نوبتی نباشد استراتژیک بی‌درنگ است. در سبک بازی جنگی موقعیت بازیکنان واحدها و ساختمان‌های تحت کنترل آن در مناطق امن در نقشه قرار دارد و به جنگ با دشمنان می‌پردازد. به طور معمول در این سبک بازی از نمای بالا دنبال می‌شود و امکان ایجاد سازهایی در بازی وجود دارد و به اندازه نیاز بازیکن می‌توان میزان استفاده از منابع موجود در نقشه را تغییر داد. بعضی از ویژگی‌های محیط دسکتاپ همچون کلیک کردن یا کشیدن روی سطح نقشه استفاده می‌شود.

 

بازی City-Building – استراتژی Fort Building ، تأکید بر کار گروهی
منابع خود را جمع کنید ، ارتش بسازید و در برابر انبوهی از زامبی ها زنده بمانید.
به یک اتحاد بپیوندید و متحدان خود را پیدا کنید. قلمرو خود را بزرگ کنید و با دیگر مدعیان قدرتمند مبارزه کنید.

 

• جوایز ویژه جدید
• طرح جدید UI
• صندوق رشد ماهانه جدید
• جلوه های صوتی جدید

 

امکانات بازی

 

[جهان آنلاین]

با بازماندگان از سراسر جهان رقابت و معاشرت کنید و جنگها را در زمان واقعی در سراسر جهان مشاهده کنید. با بازیکنان رقیب جهانی در PvP آنلاین نبرد کنید. رتبه خود را در تابلوهای چند نفره جهانی رتبه بندی کنید.

 

[احضار افسران حماسه]

بیش از ۶۰ افسر در انتظار سفارش شما هستند. مأموران دارای مهارت های منحصر به فرد فعال و غیرفعال برای فوق العاده کردن ارتش شما هستند. افسر خود را ارتقا داده و در سرتاسر جهان رقابت کنید.

 

[مبارزان مکانیکی]

یک واحد انفرادی قدرتمند است که بازماندگان می توانند در اختیار داشته باشند ، و قادر به وارد نمودن خسارت های سنگین به دشمنان هستند. مکانیک خود را سفارشی کنید و از شهر خود دفاع کنید!

 

[شهر شما]

شهر خود را بسازید و یک ارتش قدرتمند برای محافظت از آن بسازید. فن آوری های مختلفی را توسعه داده و اثربخشی مبارزه خود را افزایش دهید.

 

[عناصر تیرانداز]

عناصر FPS یک از یک نوع ، هیجان کشتار زامبی ها را به دست شما می آورند. سلاح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سفر خود را هم اکنون شروع کنید!

 

[نبردهای تیمی]

این سبک بازی منحصر به فرد به شما امکان می دهد تا متحدین خود را جمع کرده و از راهبرد آنها را در نبرد مستقر کنید. مهارت های خود را ارتقا دهید . حمله زامبی ها بصورت آنلاین بر روی نقشه جهان و چت با اعضای اتحاد در سراسر جهان! برای گسترش امپراتوری خود با سربازان زامبی و سایر بازماندگان نبرد کنید.

 

[بقا آخرالزمان]

در این برهه پایان تمدن بشریت، شما می توانید بی طرف باشید ، یا می توانید بعنوان یک غارتگر بازی کنید ، منابع را از طریق نبرد جمع کنید و به طور مداوم قلمرو خود را رشد دهید. انسان ها وحشتناک تر از زامبی ها میباشند.

 

[سربازان جدید]

سربازان زامبی که به تازگی اضافه شده اند به شما امکان می دهند سربازانی را که در نبرد از دست می دهید زنده کنید و قدرت خود را تقویت کنید. اکنون شما این قدرت را دارید که زامبی های جهش یافته را کنترل کنید ، ارتش زامبی خود را جمع کنید تا بر جهان حاکم شوید.

 

نحوه نصب بازی 

 

ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.elex.zombieempire را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.

 

اخطار : بازی دارای فایل دیتا برای دانلود میباشد.

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • موج جدید حمله زامبی ها
  • رفع برخی از باگ های نسخه پیشین

تغییرات نسخه ی جدید

  • تغییرات در میزان غارت و هدایا

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه