Zombie Frontier 3
Zombie Frontier 3
Zombie Frontier 3
Zombie Frontier 3

Zombie Frontier 3Zombie Frontier 3: Sniper FPS واکسنی خطرناک ، ویروس قدرتمندی ایجاد کرده است که انسان را به زامبی یا مردگان متحرک  جهش می دهد. این ویروس کشنده باعث شیوع زامبی ها شده و مردم در معرض خطر مرگ ناخوشایند قرار دارند. بازماندگان بشر باید در یک جنگ تا سرحد مرگ بجنگند. بهترین روزها سپری شده اند .خود را به یک تیرانداز زامبی تبدیل کنید ، خیابان ها را به میدان نبرد خود تبدیل کنید و از طریق چندین سطح چالش برانگیز در این بازی تک تیراندزی ، راهی شوید. در این بازی زامبی هدف را بکشید و دشمن را شکست دهید.خود را در این دنیای آخرالزمانی زامبی در این نبرد استراتژی گیم پلی اول شخص آنلاین درگیر کنید! مهارت های یک اک تیرانداز را به عنوان یک بازمانده در خط مقدم در خود ارتقا دهید و برای بقای خودتلاش کنید: زرادخانه مهمات و سلاح های خود را تقویت کرده این جنگ تنها یک هدف دارد ، آخرالزمان زامبی ها را متوقف کنید.

 

بازی اکشن اول شخص تیرانداز : نبرد قهرمانان  Zombie Frontier 3: Sniper FPS

یک جنگ زامبی واقعی را تجربه کنید: ZOMBIE FRONTIER 3 تیرانداز اکشن نقش آفرینی و گرافیک عالی را در دنیای آنلاین کاملاً واقع بینانه آخرالزمان ارائه می دهد ، اگر از طرفداران بازی های FPS و Action Tactics هستید ، این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم.نقش یک تیرانداز بازمانده را در برابر اهداف زامبیبه عهده بگیرید و به عنوان یک شکارچی تیرانداز از خفا شلیک کنید که راه خود را برای پیروزی با عبور از  بیش از ۱۲۰ سطح انجام خواهید داد! انبوهی از مبارزه با زامبی ها رد مقابل شما قرار دارد! مهارت های تاکتیکی تک تیراندازی خود را در یک مأموریت استراتژی جنگ آخر آلزمانی انجام دهید.

 

انواع مختلف و سلاح های ZOMBIE را زیر نظر بگیرید.

ZOMBIE FRONTIER 3 یک اکشن سه بعدی با عکسبرداری با FPS RPG انجام می شود که در آخرالزمان زامبی ها با ۵ نبرد بزرگ، ۶۰ مأموریت ویژه تیرانداز از خفا و ۲ نقشه DLC ، بسیاری از سطوح پشتیبانی و برنامه های ویژه در میادین جنگی تیرانداز متعدد وجود دارد.از میان بیش از ۳۰ اسلحه تک تیرانداری حمله قدرتمند را انتخاب کنید. دشمنان قاتل خود را با MP5 ، AK47 ، Desert Eagle ، FN SCAR ، HK 416 یا نارنجک یا بمب قدرتمند و تعداد زیادی تفنگ بکشید!در جنگ خط مقدم ، زرادخانه یا گلوله کافی وجود ندارد. استراتژی این است که تیم دشمن را هدف قرار داده و به دنبال ضربه سر بروید! زنده ماندن به هر قیمتی در این نبرد تیراندازی ضروری است.مهمات و حمله اسلحه های قاتل زرهی تیرانداز را ارتقا دهید تا شانس بقا خود را در عرصه میدان نبرد در این تیرانداز اکشن افزایش دهید.

 

اکشن اول شخص SHURTER  – RAT ARENA BATTLEGROUND MARTAL

استراتژی جنگی و تاکتیک های جنگ ارتش خود را برنامه ریزی کنید. به عنوان یک شکارچی تیرانداز در این  حمله زامبی آخرالزمانی شلیک کنید و آدرنالین نبرد را حس کنید. انگشت خود را بر روی ماشه اسلحه خود نگه دارید ، هدف بگیرید و شلیک کنید

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • رفع برخی از باگ های جزیی

تغییرات نسخه ی جدید

  • برای این نسخه تغییراتی بیان نشده است.
دانلود Zombie Frontier 3: Sniper FPS 2.34 – بازی دیوانه وار منطقه زامبی برای اندروید
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

دیگر فایل های دانلود

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه