Zero City
Zero City
Zero City
Zero City
Zero City

Zero CityZero City: Zombie games for Survival in a shelter  یکی از آخرین پناهگاه های دنیای جدید است. بازماندگان را با هم متحد کنید و آنها را رهبری کنید، مردم را آموزش دهید و وظایف خود را برای نجات بشریت انجام دهید- ساخت و تقویت پایگاه خود را، بعنوان یک اولویت انجام دهید.

این ویروس در جهان گسترش می یابد، وقت آن است که قبل از اینکه دیر شود عمل کنید. رزمندگان باید هوشیار باشند و سلاح هایشان آماده باشند. اقلام و لوازم موجود رها شده در انبارها در جنگ علیه انبوهی از زامبی ها و استادان آنها مفید خواهد بود.

ویژگی های بازی

• پناه دادن به مدیریت ساختمانی
ساخت و ارتقاء اتاق ها برای ایجاد یک پناهگاه غیرقابل نفوذ .

به منظور شروع به ساخت پناهگاه  همین حالا اقدام کنید . پناهگاه خود را برای دفاع با ساختن انواع ساختارهای دفاعی آماده کنید.  ترکیب دفاعی را انتخاب کنید که  موثر خواهد بود!

ساکنان پناهگاه
در این دوره های تاریک، همه بازماندگان شمارش می شوند، و همه چیز را باید انجام دهند! مهارت های جدید خود را به مردم آموزش دهید، ارتقا دهید، و به آنها اجازه دهید آنچه را که در عمل آموخته اند به شما نشان دهند!

 

– انتخاب تجهیزات.

 

ایجاد سلاح و تجهیزات موثر، در Zero City

 

– بازی دو نفره Zero City

ما تنها بازماندگان نیستیم، اما تنها قوی ترین جانشین آخرالزمان است، درست است؟ یک گروه قدرتمند و غیر قابل انکار برای تسلط بر دشمنان خود در مسابقات عرصه و یا حمله به پناهگاه های دیگر ایجاد کنید. نمایش دیگران که در حال نمایش نمایش در مقابله باز هستند!

 

– روایت داستانی

تیم خود را از طریق تمام آزمایشات دنیای جدید رهبری کنید و با استفاده از کل زرادخانه موجود، زنده بمانید. صدها جنگ با انبوهی از زامبی ها در پیش است.زرو سیتی این یک بازی تخیلی است که در یک محیط  آخرالزمانی قرار دارد و با فضای خطرناک همراه با گرافیک HD با کیفیت بالا طراحی شده است.

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • قرار است یک بروزرسانی عمده را دریافت کند. برجسته ترین ویژگی ها افسر و بانکر خواهد بود
  • بهینه سازی و بهبود عملکرد بازی

تغییرات نسخه ی جدید

  • رفع اشکالات جزیی
  • سلاح های جدید

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه