The Walking Zombie 2
The Walking Zombie 2
The Walking Zombie 2
The Walking Zombie 2
The Walking Zombie 2
The Walking Zombie 2

The Walking Zombie 2

The Walking Zombie 2: Zombie shooter جهان پس از آخرالزمان زامبی ها مکانی مبهم است. شما در این جهان پر از توحش متولد شده اید، بنابراین شما  برای زنده ماندن و مبارزه با  زامبی ها، راهزنان و هیولا های خطرناک ، حق انتخابی نخواهید داشت.

شما به مأموریت های مهم و البته برخی از ماموریت های جانبی خواهید رفت، مهارت های خود را بالا ببرید، تجهیزات خود را به فروش بگذارید و یا خریداری کنید، و با بازماندگان خوش شانس ارتباط برقرار کنید.

 

بازی دو نفره بقا و تیرانداز اول شخص

Walking Zombie 2 یک ژانر اول شخص تیراندازی است  که یک گیم پلی خوب قدیمی با داستان جذاب است، با ده ها عدد از مسابقات و بسیاری از موارد تیراندازی با سلاح های مختلف شما را سرگرم خواهد نمود.دشمنان اصلی شما زامبی هستند که در حال حاضر جهان را کنترل می کنند. آنها در همه جا، در بسیاری از انواع مختلف و مهمتر از همه، در تعداد زیادی هستند. شما با اسلحه و  مهمات مختلف، نارنجک و یا اسلحه های بزرگ  را میبایست علیه آنها به کار گیرید تا آنها را نابود سازید. در همین حال، شما توانایی خود را با داروهای خوراکی و غذا ارتقا خواهید داد . با تکمیل ماموریت های  بیشتر، شخصیت شما با تجهیزات بهتر، مهارت های پیشرفته و مزایا به سرعت رشد میکند . آیا می خواهید امتیاز بیشتری کسب کنید.

 

امکانات The Walking Zombie 2: Zombie shooter

– سبک جذاب مدرن چند ضلعی مدرن
-سیستم کارما – اعمال خوب و بد، گزینه های جدیدی را ایجاد می کند.
– ده ها عدد از مأموریت های داستانی و جانبی
–  سلاح های متنوع ، ابزار محافظ و سایر تجهیزات
– اسلحه های مدرن
– انواع دشمنان – واکر زامبی، راهزنان و هیولاهای مخوف
-معامله گران در شهرک ها
-سرگرمی بازی های کوچک و ماموریت های تک تیرانداز

 

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه