TeleShecan
TeleShecan
TeleShecan
TeleShecan

TeleShecanTeleShecan نرم افزار اندروید تله شکن یک برنامه پیام رسان غیررسمی است که از API رسمی تلگرام استفاده می کند و می تواند با سرور قدرتمند خود به صورت خودکار کار کند! تله شکن تمام ویژگی های تلگرام را به همراه برخی از ویژگی های شگفت انگیز که به آن اضافه شده است دارد. تله شکن یک تلگرام با امکانات جالب و منحصر به فرد از شرکت ShecanApp team است که ان را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده است. این برنامه ۶ سرور داخلی دارد و این ویژگی نسبت به سایر برنامه های تلگرام ، مصرف اینترنت شما را تا نصف و حتی بیشتر کاهش می دهد!

 

ویژگی ها و امکانات نرم افزار TeleShecan :

 

سرعت : به لطف سرور های قدرتمندی که این برنامه از آن استفاده می کند ، سرعت بالایی را برای شما فراهم می کند تا از تلگرام لذت ببرید.

سیستم چند منظوره واقعی

با دوستان و نزدیکان خود گپ بزنید.

آیدی یاب

حالت شب

دسته بندی چت ها (همه – گروه ها – کانالها – روبات ها – مخاطبین – خوانده نشده)

 

تله شکن یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است که اختصاصا برای استفاده کاربران ایرانی این اپلیکیشن محبوب تهیه شده است.این نرم افزارها که بر بستر اصلی تلگرام ساخته می شوند دارای امکانات بسیار متنوعی بوده و می توان آنها را برای استفاده کاربران با طیف وسیعی از امکانات فرعی و اصلی بهینه سازی نمود.ارسال و دریافت نامحدود رسانه ها و پرونده ها در تله شکن به آسانی امکان پذیر است . نسخه TeleShecan جدید نیز دارای امکانات متنوعی است.

ویژگی ها و امکانات جدید برنامه

  • حالت شب
  • آیدی یاب
  • با دوستان و نزدیکان خود گپ بزنید
دانلود TeleShecan 5.23.0 – تلگرام غیر رسمی “تله شکن” برای اندروید
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

دیگر فایل های دانلود

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه