State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival
State of Survival

State of SurvivalState of Survival: Survive the Zombie Apocalypse شش ماه از آغاز دنیای آخرالزمانی زامبی ها گذشته است. ویروس شهر را آلوده کرده است. شش ماه وحشت ، ، نبرد بقا و نبرد با زامبی ها. شما یک بازمانده هستید و دوستانتان در یک نبرد شجاعانه در برابر هیولا قرار دارند. آیا آماده برای هیجان یک بازی بقا استراتژیک هستید!

State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse  زامبی ها در سراسر کشور پراکنده شده اند و تمام تمدن را با خود به سراشیبی سقوط نزدیک کرده اند . اکنون زمان بقا است ، زیرا بقایای ارتش و دولت به پناه گاه های  زیر زمینی رفته اند. اکنون جهان به افراد آلوده تعلق دارد. زمان آن رسیده است که یک شهر با یک استراتژی برای زنده ماندن از زامبی ها و هیولا ها بسازید. طاعون سریعتر گسترش می یابد ، و مردم به یک قهرمان احتیاج دارند! آنها به یک بازمانده احتیاج دارند ، زیرا تنها هدف زنده ماندن است!

در این ماجراجویی ، می توانید دوستانی بیابید یا با سایر بازماندگان جنگید. زامبی ها را با اسلحه های متنوع خود نابود کنید مرگ در راه است و میدان نبرد فقط برای قهرمانان است ، بنابراین یک ارتش بسازید!

برای زنده ماندن در این جنگ هولناک ، هر کاری که می توانید انجام دهید. پیروزی در نبرد آسان نخواهد بود. آلوده ها همه جا هستند و شما باید با ارتش زامبی دست و پنجه نرم کنید! منابع کمیاب هستند و شما باید آنچه را می توانید از افراد باقی مانده جامعه نجات دهید. برای زنده ماندن در این بازی ، یک شهر ، تیم و استراتژی جدید بسازید و تبدیل به یک شکارچی زامبی شوید!

در این بازی استراتژی بقا می توانید بمبی بکارید یا به زامبی ها شلیک کنید! طلا ، سکه و هر چیز لازم را برای زنده ماندن را جمع کنید. تیراندازی همیشه گزینه ای مناسب نیست ، شما باید یک ارتش بسازید! هدف قرار دادن زامبی ها ، پایان دادن به وحشت و زنده ماندن در جنگ وظیفه شماست! این بازی با سایر بازی های جنگی کاملاً متفاوت است.

 

بازسازی

در غیاب ارتش ، شهرک خود را بسازید تا یک پناهگاه امن برای بازماندگان خود و پایه و اساس نبرد با زامبی های  آخرالزمانی خود ایجاد کنید. وقت آن است که تاکتیک های شما واقعی شوند! در مقابل این ویروس  مبارزه کنید! این زمان جنگ است و شما باید با هیولاها مبارزه کنید!

 

نجات

در این بازی بقا ، شما برای نجات بازماندگان می توانید تعداد و قدرت خود را برای مبارزه با هر زامبی آلوده افزایش دهید. کسانی را که توانایی های خاصی دارند پیدا کنید ، زیرا آنها قهرمان جنگ خواهند شد!

 

پژوهش

بیماری زامبی به سرعت در حال جهش است. به عنوان یک بازمانده ، شما باید هر چه می توانید یاد بگیرید تا آن را بفهمید و استراتژی خود را قبل از حمله زامبی ها بسازید. هرکسی که بتواند عفونت را کنترل کند ، جهان را کنترل خواهد کرد!

 

اجتماعی 

​​متحدیننی بدست آورید و همکاری های استراتژیک ایجاد کنید، بازماندگان را  آماده جنگ کنید و برای جنگ علیه زامبی ها و آخرالزمان آماده باشید. بقای شما در معرض خطر است!

 

State of Survival

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • اسلح های جدید اضافه شده است.
  • رفع برخی از باگ های جزیی

تغییرات نسخه ی جدید

  • برای این نسخه تغییرات خاصی در گوگل پلی بیان نشده است.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه