PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

PUBG MOBILEPUBG MOBILE – Mad Miramar که بطور انحصاری برای موبایل طراحی شده است. بازی رایگان آنلاین و رتبه یک برترین بازی موبایل جهان است . بصورت آنلاین برترین  نبرد چند نفره رایگان برای پخش را روی موبایل ارائه می دهد. Survive Epic 100-player ( با صد بازیکن آنلاین بصورت منفرد و تیمی ) نبردهای کلاسیک ، حالت payload و حالت های سریع و سریع زامبی ۴v4 تیم و حالت های زامبی از روش های مبارزه محبوب این بازی جهانی است . بقا کلید پیروزی است و آخرین نفری که زنده بماند ، برنده است.

 

بازی برتر موبایل سال ۲۰۱۸ – جایزه طلایی جوی استیک

ویژگی های بازی بی نظیر پابجی

 

ارائه گرافیکی HD با کیفیت بی نظیر  و صدای سه بعدی. این بازی شامل کنترل های قابل تنظیم موبایل ، حالت های آموزشی و گفتگوی صوتی است. کنترل صاف ترین و بالستیک ترین رفتارها ، بهمراه یک پکیچ بی نظیر از سلاح های متنوع را تجربه کنید.

 

نقشه های جنگی گسترده 

از Erangel تا Miramar ، Vikendi تا Sanhok ، در این میادین نبرد عظیم و تفصیلی با ابعاد مختلف ، زمین ، چرخه روز / شب و هوای پویا – از فضاهای شهری گرفته تا تندرای یخ زده گرفته تا جنگل های متراکم ، اسرار هر یک از میدانهای نبرد را به صورت آنلاین و برای ایجاد رویکرد استراتژیک خود برای پیروزی. کشف کنید.

 

DEPTH AND VARIETY 

از حالت کلاسیک ۱۰۰ نفره ، حالت بارگیری هیجان انگیز گرفته تا حالت های رعد و برق سریع Arcade و ۴d4 Team Deathmatch ، و همچنین حالت های بازی زامبی .

Solo ، Duo و در Squads 4 نفره را بازی کنید. یک سرباز تنها باشید یا با یک کلن بازی کنید و در صورت نیاز به پاسخگویی با سایر بازیکنان در بازی تماس صوتی برقرار کنید .

بازیهای FPS (شخص اول تیرانداز) و TPS (شخص سوم تیرانداز) بازی ، وسایل نقلیه زیادی را برای همه زمین های مختلف بازی و اسلحه های واقعی ارائه می دهد.

رویدادها و چالش های روزانه ، و به روز رسانی های ماهانه ارائه ویژگی ها و حالت های گیم پلی جدید که PUBG MOBILE را همیشه در حال رشد و گسترش می دهد. مکانیسم های قدرتمند و جدی ضد تقلب یک فضای بازی عادلانه و متعادل را فراهم می کند که هر کس طبق قوانین بازی می کند.

 

نیاز به اتصال به اینترنت پایدار دارد.

این بازی برای  Android 5.1.1 یا بالاتر و حداقل ۲ GB حافظه. برای سایر دستگاه ها می توانید PUBG MOBILE LITE را امتحان کنید.

 

نحوه نصب بازی

 

ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه ی com.tencent.ig را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت بازی را آنلاین اجرا نمایید

 

PUBG MOBILE

 بازی اینترنتی و آنلاین است.
۲ – نسخه بهینه پابجی مخصوص دستگاه های ضعیف : PUBG MOBILE LITE
۳ – ۴ اپلیکیشن GFX Tool و HD Graphics Tool و Graphic Optimizer for PUBG و GFX Tool Pro برای دستکاری در گرافیک بازی پابجی است .
۴ – در صورت مشاهده خطای Your device is not supported در اجرا، باید بدانید که بازی دستگاه شما را ساپورت نمی کند و باید سراغ بازیهای مشابه بروید!
۵ – برای آپدیت باید فایل نصبی و دیتای جدید دریافت شود.
۶ – در نسخه بدون دیتای بازی فایل دیتا از طریق خود بازی دریافت می شود.

 

نحوه نصب بازی 

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه com.tencent.ig را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

–  بازی را آنلاین اجرا نمایید.

برای اجرای بدون مشکل به یک دستگاه با حداقل رم ۲ گیگابایتی نیاز دارد!

 

هشدار: نسخه قرار داده شده برای شما در لینک فايل نصبی بدون نیاز به دیتا جهت نصب و با حجم ۶۲۶ مگابایت است. فایل دیتای موجود در لینک زیر جهت کاربرانی است که از نسخه کم حجم بهره میبرند و برای پرهیز از دانلود مازاد از قرارگیری فایل آن در اینجا پرهیز شده است (بطور خلاصه با دانلود لینک نصبی دیگر نیازی به دانلود دیتا ندارید).

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه