Prey Day
Prey Day
Prey Day
Prey Day
Prey Day
Prey Day

Prey DayPrey Day: Survival – Craft & Zombie  در دنیای پسا آخرالزمانی قرار دارد: در سال ۲۰۳۳ جهان شاهد شیوع یک عفونت ناشناخته است که تقریباً همه انسانها را نابود میکند. بازی بقا آنلاین روز طعمه یا شکار  که در شهرهای عظیم آخرالزمانی صورت می گیرد ، یک بازی جدید است. ویروس ناشناخته بخش بزرگی از جمعیت را نابود کرد و تعداد معدودی از بازماندگان را به جا گذاشت. بیشتر ساکنان به زامبی تبدیل شده یا تحت تأثیر ویروس جهش یافته اند. در میان هزارتوی خیابان های خالی ، بازماندگان اردوگاه ها را برای مقاومت در برابر انبوهی از زامبی ها و مخفیانه حرکت کردن در خارج از خانه برای یافتن خویشاوندان و کشف علت این عفونت طی می کنند.

 

شما جز معدود بازماندگانی هستید که سرنوشت آنها به طور مستقیم با این وقایع مرتبط است. با گرسنگی و تشنگی مقابله کنید ، به جستجوی اردوگاه بازماندگان ، پناهگاه خود را از مواد در دسترس بسازید. علل عفونت را با انجام تحقیق بررسی کنید. در تاریکی ترین گوشه های شهر کاوش کنید تا از زره ها و سلاح های بی نظیر استفاده کنید. وسایل نقلیه بسازید که امکان دسترسی شما را به مناطقی را که به سختی در دسترس میباشند ، فراهم آورند.با سایر بازماندگان درگیر شوید ،  با دیگر بازیکنان در مناطق آنلاین متحد شوید تا با زامبی ها و دیگر بازیکنانی که در خیابان ها پنهان شده اند در خیابان ها شکار کنید. دوستان خود را جمع کنید تا با هم به خطرناک ترین مناطق شهر بروند.

 

جهان آنلاین بسیار جذاب

 

دنیای Prey Day یک شهر کامل است که در اثر موجی از عفونت ویران شده است. این بازماندگان ساکن هستند . شما می توانید با هر بازیکنی که ملاقات کرده اید ارتباط برقرار کنید ، در یک گروه به آنها بپیوندید یا با آنها بجنگید تا غارت خود را بدست آورید.

 

کلن ها

با سایر بازیکنان در یک طایفه قدرتمند متحد شوید و دسترسی به مکانهای قبیله ای را باز کنید ، جایی که موارد نادر را پیدا خواهید کرد و موارد جدید را باز می کنید. به همراه قبیله خود می توانید یک پناهگاه نظامی متروکه را از هیولاها  پاک سازی کنید ، یک پایگاه قبیله ای را در آن مستقر کنید و اقدامات واقعی نظامی را در خیابان ها آغاز کنید.

 

مهارت

می توانید از وسایل مختلفی که در سفر خود جمع آوری کرده اید ، سلاح و تجهیزات جدید را تهیه کنید. مهارت های هنری به شما امکان می دهد پناهگاه خود را بسازید و از تله های دیگر بازیکنان در آن محافظت کنید!

 

ماجرا

با انجام تحقیقات یا به سادگی کاوش در بندرگاه ، شما را به یک سری کامل ، از ماجراهای هیجان آور میبرد ، به پایین شهر متروکه ، سفر به کوه و پارک های ملی در حاشیه شهر می روید.

 

بقا و نقش آفرینی

زنده ماندن Prey Day دشوار است – این دنیای خطرناک پر از بازیکنانی است که ممکن است اهداف و روش های مختلف بقا داشته باشند. ارتباط ، متحد کردن ، مخالفت و نابود کردن رقبا را در این بازی تجربه کنید.

 

  • رفع برخی از باگ ها
  • بهبود عملکرد سرورها و امکان سیو بازی با ایمیل

تغییرات نسخه ی جدید

  • افزایش تعداد هدایا به 5 مورد
  • ناپدید شدن اجساد دشمنان

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه