Music-Spotify
Music-Spotify
Music-Spotify
Music-Spotify
Music-Spotify
Music-Spotify
Music-Spotify

Music-SpotifyMusic Spotify – با نرم افزار اسپاتیفای می توانید میلیون ها آهنگ و پادکست را به صورت رایگان از اینترنت پخش کنید. موسیقی های خوانندگان سراسر جهان را پیدا کنید و آهنگ ها و پادکست هایی را که دوست دارید گوش دهید. موسیقی ، آلبوم ها و پادکست های جدید را کشف کنید.از لیست های پخشی که فقط برای شما ساخته شده لذت ببرید. لیست های پخش خود را ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید.

موسیقی هایی متناسب با هرگونه خلق و خو و فعالیت پیدا کنید و از تلفن ، تبلت ، لپ تاپ ، رایانه خانگی ، تلویزیون و … به آنها گوش دهید.با اسپاتیفای ، شما به یک دیتابیس بزرگ از موسیقی رایگان ، لیست های پخش موقت ، هنرمندان و پادکست های مورد علاقه خود دسترسی دارید. موسیقی های جدید را پیدا کنید و به آلبوم های هنرمندان مورد علاقه خود گوش فرا دهید یا یک لیست پخش با جدیدترین آهنگ ها متناسب با روحیه خود ایجاد کنید.

نرم افزار اندروید اسپاتیفای با امکانات جالب و منحصر به فرد از شرکت Spotify Ltd. برای اندروید است که آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده است و مورد توجه بسیاری از کاربران اندرویدی قرار گرفته است. مثل همیشه تصمیم گرفته ایم جدیدترین آپدیت این نرم افزار را تقدیم کاربران سایت پارس روید کرده و بار دیگر رضایتتان را جلب نماییم! Music Spotify تا کنون بیش از ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را دریافت کرده است که بی شک یکی از بی رقیب ترین نرم افزار های پخش آنلاین موزیک است.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار Music Spotify :

  • پخش موسیقی رایگان
  • جدیدترین آلبوم ها و موسیقی های هنرمندان سراسر جهان
  • بدون تبلیغات
  • برای گوش دادن آفلاین ، موسیقی را دانلود کنید.
  • از کیفیت صدای شگفت انگیز در موسیقی و پادکست های شخصی لذت ببرید.
  • موسیقی جدید یا لیست پخش های متناسب با روحیه خود را کشف کنید.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه