Mr Bullet

Mr Bullet – Spy Puzzles آیا شما آماده هستید که یک قهرمان و یک  جاسوس افسانه ای شوید؟ چالش های گیج کننده را حل کنید ، دقت کشنده خود را نشان دهید ؛ دشمنان را هدف بگیرید و تبدیل به یک قاتل بی نظیر شوید.در این بازی پازلی منحصر به فرد از مغز خود استفاده کنید. شما نیاز به هدف و تمرکز لیزر دقیق برای از بین بردن دشمنان ، نینجا ها ، و بسیاری از افراد بد دیگر که با آنها روبرو خواهید شد! سفر به سرزمین های جدید و نجات گروگان ها  با استفاده از اسلحه های منحصر به فرد. اکنون ماجراجویی خود را شروع کنید!

 

ویژگی های بازی Mr Bullet – Spy Puzzles

۱٫ همه آنها را نابود کنید و دنیا را نجات دهید!

Mister Bullet در یک مأموریت مخفی قرار دارد. از دقت کشنده خود برای نابودی افراد بد استفاده کنید! این که یک جاسوس ، عامل ، زامبی ، لجباز ، بیگانه باشد ، همه آنها در این جا حضور دارند تا جهان را به دست بگیرند و فقط یک نفر می تواند آنها را از بین ببرد و جهان را نجات دهد.

 

۲٫ باز کردن ماموریت های جدید

 

چقدر باهوش هستی؟ آیا می توانید تمام معماها را حل کنید؟  از گلوله های خود استفاده کنید تا اشیاء سقوط کرده و منفجر شوند. واکنش های زنجیره ای ایجاد کنید و هر کاری را برای رسیدن به هدف خود انجام دهید !

 

۳٫ چالش های جدید در انتظار

 

گروگان ها را نجات دهید ، نارنجک ها را بر روی نفر مقابل پرتاب کنید و به مأموریت های مخفی بروید. مهم نیست که شرایط چیست، فقط به یاد داشته باشید که هر شات را حساب کنید!

 

۴٫  فیزیک گیج کننده

 

فقط باهوش ترین و سریعترین افرا د می تواند همه معماها را حل کند! برای تحقق آن به چیزی بیش از دقت نیاز خواهید داشت. سرعت ، زمان و صبر همه چیزهایی است که برای تبدیل شدن به استاد تیراندازی به آن نیاز دارید. آیا می توانید در هر سطح سه ستاره کسب کنید؟

 

۵- جاسوس در مقابل جاسوس

 

آیا شما بهترین و دقیق ترین هستید؟ نبرد با سایر جاسوسان در سناریوهای چند نفره دیوانه کننده کاربر در مقابل کاربر.

 

۶٫ ویژگی های جدید هفتگی

 

آقای بولت دائماً با سطح منحصر به فرد ، سلاح و پوسته های جدید به روز می شود.

 

ویژگی های نسخه مود بازی آقای گلوله

 

– بینهایت پول
-بینهایت بلیط
-بینهایت ستاره
-باز بودن تمام مراحل
-باز بودن تمام آیتم های شخصی سازی
-حذف تبلیغات

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه