Monster FarmMonster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion روزی روزگاری در یک مزرعه در نزدیکی شهر یک زامبی وجود داشت. کشاورزی و گذران اوقات در یک باغ و مزرعه مطمئنا بهترین راه برای گذراندن وقت آزاد است. تجربه سرگرم کننده  در ساخت مزرعه هیولا خود را احساس کنید! با دوستان خود در مزرعه زامبی بازی کنید.

 

انواع زیادی از محصولات جادویی را پرورش دهید: یونجه شبح ، جک کدو تنبل ، قارچ ، سیب یا نارنگی ! هر روز برداشت کنید! بازی Monster Farm شما را سرگرم خواهد ساخت.استفاده از محصول مزرعه برای ساختن ده ها محصول  مختلف. شیرینی قهوه ای ، کوکی با شکلات ، کیک تولد و خیلی موارد دیگر. کالاهای خود را به مردم شهرها و مناطق همسایه بفروشید.همه هیولاها به شما در ارتقا  مزرعه کمک خواهند کرد: زامبی ها ، ارواح ، گرگ ها ، عنکبوت ها ، خون آشام ها … این بازی یک گیم پلی ساده با رابط کاربری آسان بوده و برای دستگاه های همراه قدیمی بهینه سازی شده است.لباس های مد را برای آنها طراحی کنید و بهترین مهمانی هالوین را ترتیب دهید!

 

این بازی جدید را میتوانید برای اولین بار در دو نسخه اصلی و مود شده به رایگان از وبسایت پارس روید و از لینک زیر این مطلب دانلود فرمایید.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه