Mafioso

Mafioso  بندهای ملفستر مافیا طی یک دهه گذشته کنترل همه شهرهای جهان را به دست گرفته است. وقت آن رسیده که خانواده مافیایی خود را بسازید ، بهترین افراد برتر را استخدام کنید و به دیگران نشان دهید که رئیس آنها هستند!

Mafioso یک بازی استراتژی چند نفره است و داستانی را روایت می کند که گروه های مافیایی کنترل مناطق مختلف شهر را به دست گرفتند.
در Mafioso ، می توانید سه شخصیت را از میان قهرمانان انتخاب کنید تا نبردهای آنلاین دو نفره را علیه سایر مخالفان آغاز کنید. شما همچنین می توانید تیم خود را از گروههای مختلف قهرمانان طبقه بندی شده ، مانند Tank ، Supporter و Attacker تشکیل دهید ، هر قهرمان براساس توانایی هایی که منحصراً برای آنها طراحی شده است ، دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

نکته اصلی پیروزی شما انتخاب مناسب و ترکیب قهرمانان و استفاده از توانایی های آنها در زمان است.گیم پلی خلاقانه ، جذاب و شخصیت های نمادین با سبک هنری منحصر به فرد ، مافیوزو را به یک تجربه جذاب برای هر یک از شما در آنجا تبدیل می کند.

 

ویژگی های بازی 

– در مسابقات آنلاین  به رقابت بپردازید!
– قهرمانان شگفت انگیز جدید را بدست آورید!
– ایجاد تیم ها و کشف استراتژی های جدید!
– رسیدن به بهشت ​​گانگستری!

– پدرخوانده قبیله خود باشید!
– شرکت در جنگ های جهانی!
– تماشای نبردهای پخش کننده در Mafia TV!
– قهرمانان خود را ارتقا دهید!
– دریافت جوایز  عالی!
لطفا توجه داشته باشید که این بازی در حال حاضر فقط از زبانهای زیر پشتیبانی می کند: انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، روسی ، عربی.

دانلود Mafioso 2.2.2 – بازی مافیا برای اندروید
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

دیگر فایل های دانلود

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه