Last Day on Earth
Last Day on Earth
Last Day on Earth

Last Day on Earth

Last Day on Earth: Survival  یک گیم پلی با زمینه بازی  جهان آخرالزمانی است: در سال ۲۰۲۷، جهان شاهد وقوع یک عفونت ناشناخته است که تقریبا تمام نژاد بشر را نابود کرده ونسل بشر را رو به نابودی برده است .همه کسانی که مرده اند تبدیل به زامبی شده اند و اندک بازماندگان باقی مانده که در خونشان مقاومت خوبی در مقابل ویروس وجود دارد ، در خرابه های این جهان بزرگ در حال مقاومت میباشند.

 

اکنون بقای شما تنها در قدرت شماست! گرسنگی و تشنگی، جمع آوری منابع ارزشمندی برای تولید، ایجاد سلاح و حمل انواع مختلف یا استفاده از آنچه که در دست دارید،در این بازی جذاب شما را به چالش میکشند .

 

مزاحمان را به سرزمین خود منتقل کنید نه تنها با قدرت خود بلکه حیله و تزویر – ساخت قلعه با تله ها یا حمله به سرزمین های بازماندگان دیگر به خاطر غنیمت و منابع نادر. پس از همه گیری این بیماری  ، مردم می توانند هر کاری برای زنده ماندن انجام دهند.

 

طرفداران برخورد خشن باید در مکان های سخت کار کنند. قبل از رفتن به یک سفر ناامیدکننده ، بازماندگان خود را با سلاح ، تجهیزات برای شکار حیوانات وحشی و جمع آوری زامبی های جهش یافته ، تجهیز کنید. می توانید محل حمل و نقل فصلی را در دسترس داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. علاوه بر این اگر شما دیوار را در غرب از نقشه عبور دهید، شما به یک مکان آنلاین خواهید رفت که با لباس خاصی در آن قرار دارد، شما قادر خواهید بود با دیگر کاربران این گیک پلی در ارتباط باشید.

 

کاوش در دنیای بزرگ و عمیق آخرین روز روی زمین! قهرمان خود را ارتقا دهید، خانه خود را تجهیز کنید، سرزمین های رها شده را غارت کنید، حیوانات وحشی و سایر بازماندگان را شکار کنید – دنیای جدید قوانین جدیدی دارد.آیا در شرایطی مانند اینها از پس زنده ماندن بر می آیید؟ اگر چنین است، چه هزینه ای گزافی باید برای زنده ماندن بپردازید؟

 

نحوه نصب بازی 

 

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتای بازی را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی zombie.survival.craft.z را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.

 

از لینک زیر میتوانید نسبت به نصب این نرم افزار جذاب و کاملا جدید از وبسایت پارس روید اقدام فرمایید.نسخه های بروزرسانی آتی این نرم افزار به مرور در این مطلب بروزرسانی میگردند.چنانچه به هر دلیلی گمان میکنید این نسخه آپدیت نیست ، در نظرات همین مطلب ما را مطلع فرمایید ، تا در اسرع وقت نسبت به اپدیت نرم افزار اندروید اقدام صورت گیرد.از طریق دسته بندی صورت گرفته در بالای وبسایت میتوانید به سبک های مختلف بازی و نرم افزار ویژه اندروید دسترسی داشته باشید.منتظر نظرات دلگرم کننده شما در خصوص نرم افزارهای وبسایت پارس روید هستیم.با تشکر

– فصل ۷ از قبل موجود است!

– این به عهده شماست.
– تلاش های مختلف در مورد آماده سازی برای سرقت بسته به سبک انتخاب شده.

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • اسلحه و زره جدید.
  • پوسته های جدید برای دوچرخه و کوله پشتی.
  • محل رویداد جدید - زندان.
  • مخفیکاری یا حمله انفجاری

تغییرات نسخه ی جدید

  • فصل 7 اضافه شده است.
  • دوچرخه سواران اردوگاهی را در این نزدیکی ایجاد کرده اند و به شما پیشنهاد می دهند در یک سرقت جسورانه شرکت کنید.
  • تغییر در بهبود شخصیت.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

یک دیدگاه
  • محمد امین

    ,فدات شم بروز رسانی نداره مود این بازی