International Fashion Stylist

International Fashion Stylist: Model Design Studio آیا شما می توانید دنیای مد را با حس منحصر به فرد خود و با سبک و سیاق  خودتان آماده کنید؟

دنیای مد در حال حاضر به دنبال شما است! افراد مشهور ، سوپر مدل ها ، مشاغل تجاری و افراد دیگر می خواهند از شما الگو بگیرند- نخبگان شما را به عنوان سبک خود برای اکران فیلم ،، کنفرانس های جهانی و رویدادهای پر زرق و برق نیاز دارند.وقت آن است که کمد های استودیویی خود را با لباس ها و لوازم جانبی زیبا مانند کیف و جواهرات پر کنید ، و جلوه های مختلفی را با هم ادغام کنید تا به نماد مد قرن تبدیل شوید.نمایش خود را تنظیم کنید! از میان سری جدید لباسهای مجلل عصرانه ، لباسهای مهمانی خیره کننده ، کفش های افسانه ای ، کیف های درجه یک ، لوازم جانبی جذاب را انتخاب کنید و ظاهر خود را با همه مدل های جدید فانتزی این گیم پلی تکمیل کنید!

 

 روندهای نمایش مد خود را شروع کنید! وارد حالت Style Events شوید و ظاهری جسورانه و پر زرق و برق ایجاد کنید تا به یک سبک برتر برسید!

 

با ایده های  طراحی شده خود ، حرفه  دنیای مد را در پیش بگیرید! اگر طرفدار دنیای فشن هستید ، این بازی برای شماست! سبک بین المللی مد را به صورت رایگان بارگیری کنید: Model Design Studio NOW

 

ویژگی های سبک بین المللی مد:

– رقابت آنلاین  ۱-۱ با بازیکنان دیگر!
– بپشتیبانی از  ۱۸ زبان
– ۲ حالت زرنگ و دانا: سبک خاطرات سبک و رویدادهای سبک!
– با یک کمد لباس متنوع از لباس های زیبا ، کفش و لوازم جانبی ، خلاق شوید!
– لباس مدل های خود را با طیف وسیعی از مدل مو و جواهرات بیارایی

لباس افراد مشهور ، مدل و حق امتیاز را بپوشید!
– این بازی متناسب با همه است! از بچه های جوان گرفته تا بزرگسالان!

 

نسخه مود شده این بازی مربوط به ورژن ۲٫۸ بوده و در لینک پایین این مطلب برای شما قابل دانلود میباشد.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه