Google Photos

Google Photos خانه ای است برای همه عکس ها و فیلم های شما ، به صورت خودکار سازمان یافته و به اشتراک گذاری آسان.”Google Photos برنامه جدید تصاویر ضروری شماست”برنامه رسمی Google Photos برای روشی که امروز عکس می گیرید ساخته شده است و شامل ویژگی های اساسی مانند آلبوم های اشتراکی  و یک مجموعه ویرایش پیشرفته است. لازم نیست نگران ذخیره سازی باشید ، زیرا می توانید بطور خودکار از همه عکس ها و فیلم های خود به صورت رایگان و با کیفیت بالا بک آپ بگیرید. سپس می توانید از هر دستگاه متصل و در وبسایت photos.google.com به آنها دسترسی داشته باشید.

ذخیره سازی با کیفیت بالا رایگان: از عکس ها و فیلم های نامحدود پشتیبان تهیه کنید تا حداکثر ۱۶ مگاپیکسل و ۱۰۸۰p HD به صورت رایگان نسخه پشتیبان تهیه کنید و از هر دستگاه و photos.google.com به آنها دسترسی داشته باشید – عکس های شما  ایمن و خصوصی است.

 

فضای آزاد: هرگز نگران از بین رفتن فضای مجدد تلفن خود نباشید. عکس هایی که با اطمینان از نسخه پشتیبان تهیه شده اند .

 

آلبوم های خودکار هوشمند: به طور خودکار یک آلبوم جدید را فقط با بهترین عکس های خود پس از یک رویداد یا سفر بدست آورید ، سپس دیگران را دعوت کنید تا عکس های خود را اضافه کنند.

 

ایجاد خودکار: با فیلم های خودکار ایجاد شده ، کلاژ ها ، انیمیشن ها ، پانوراماها و موارد دیگر از عکس های خود عکس ها را زنده کنید.

 

ویرایش پیشرفته:برای اعمال فیلترهای آگاهی از محتوا ، تنظیم روشنایی و موارد دیگر ، از ابزارهای ویرایش بصری و قدرتمند استفاده کنید.

 

به اشتراک گذاشتن پیشنهادات: با ارائه پیشنهادات هوشمندانه ، دادن عکس هایی که از آنها گرفته اید  و آنها می توانند عکس های خود را نیز اضافه کنند .

 

جستجوی سریع و قدرتمند: عکسهای شما اکنون توسط افراد ، مکانها و چیزهای موجود در آنها قابل جستجو هستند – بدون اینکه برچسب زدن لازم باشد.

 

LIVE ALBUMS: افراد و حیوانات اهلی را که می خواهید ببینید ، انتخاب کنید و Google Photos به طور خودکار عکس های آنها را هنگام گرفتن از آنها اضافه می کند ، بدون نیاز به به روزرسانی دستی.

 

کتاب های عکس: فقط چند دقیقه از تلفن یا رایانه خود یک کتاب عکس ایجاد کنید. همچنین می توانید کتابهای عکس پیشنهادی را بر اساس بهترین عکسهای خود از سفر یا یک دوره زمانی مشاهده کنید.

لنزهای گوگل: افزودن رویدادها به تقویم خود ، یافتن محصولات به صورت آنلاین و موارد دیگر.

 

ارسال عکس در SECONDS: فوراً عکس ها را با هر مخاطب ، ایمیل یا شماره تلفن به اشتراک بگذارید.

 

کتابخانه های مشترک: به یک شخص قابل اعتماد دسترسی پیدا کنید و به همه عکس های خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود Google Photos 4.13.0.240385459 – اپلیکیشن تصاویر گوگل برای اندروید
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

دیگر فایل های دانلود

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه