Defense Legend 3

Defense Legend 3: Future War  خوشحالیم که  سری جدید  بازی های Tower Defense: Defense Legend 3 – Future War را معرفی خواهیم کرد. تجربه ای هیجان انگیز با این گیم پلی جهانی خواهید داشت.برج دفاعی ۲ به پایان رسید: نیروهای تاریک دفع شدند. با این حال ، بخشی از آنها فرار کردند و برای تقویت نیروهای خود برای حمله به جهان ما برنامه ریزی کردند.

Defense Legend 3: War Future ویژگی های منحصر به فرد Tower Defense_Defense Legend را به ارث می برد و توسعه می دهد. علاوه بر این ، دفاع Legend 3: Future War همچنین ویژگی های جدیدی از جمله: ابرقهرمانان ، تنوع سلاح ، تنوع نقشه و… را به بازی اضافه کرده است.ترکیب دفاع تاکتیکی و نقش آفرینی یک ویژگی ویژه در Defense Legend 3: Future War است. بازیکن هم فرمانده ای است که استراتژی دارد و هم ابرقهرمانانی که با نیروهای شر مبارزه می کنند.

 

ویژگی های جدید Defense Legend 3: Future War

 

ابرقهرمانانی یکی از ویژگی های جدید است که باعث تغییر در دفاع Legend 3: Future War می شود. علاوه بر این ، اسلحه به طور مداوم به روز می شود تا بازیکنان بتوانند تاکتیک های جدیدی داشته باشند. به طور همزمان ، نیروهای شیطانی نیز موجودات جدیدی را مرتباً توسعه می دهند که باعث می شود بازی دشوار شود.بازیکنان برای مقابله با آنها باید استراتژی های انعطاف پذیر داشته باشند. رئیس دشمن مستقیماً در نبرد شرکت می کند که مشکل بازیکنان را افزایش می دهد.

 

 موارد دیگر

سلاحهایی را که پیروزی در Tower Defense 2: Defense Legend 2 به ارمغان خواهد آورد ، امکان ارتقا دارند و توسعه می دهد.

– مین نسل سوم

– امواج صوتی نسل دوم با قدرت بیشتری نسبت به نسل قبلی به روز می شوند ، امواج صوتی تولید می کنند که دشمنان را در مقیاس بزرگ از بین می برد.

-(عصر یخبندان-III): موج یخ تمام مدت دشمنان را در طول مسیر نابود می کند.

 

 

– (هواپیمای بمب افکن – آینده-III): نسل سوم گروه جنگی BF1 با پنج هواپیما که بمبی برای نابود کردن تعداد زیادی از دشمنان دارند.

– منطقه آتش جهنم را با شلیک سریعتر ارتقا دهید که همه دشمنان را در راه از بین می برد.

– نسخه II Supergun-F که مانند توپ با کلاهک هسته ای عمل می کند. تخریب وحشتناک. محدوده تیراندازی محدود نیست. نسخه II با ویژگی حمله خودکار به روز شده است.

 

 

 

– (دروگر ): سلاح هایی با نماد چرخ مرگ همیشه باعث وحشت دشمن خواهد بود. نسخه II به روز شده و دشمن را بهتر جستجو می کند.

– (طوفان هوایی بمب): سلاح های فوق العاده توسط ارتش ساخته می شوند. سلاح ها انرژی موجود در هوا را در هم می آمیزند و مقادیر زیادی انرژی را برای از بین بردن دشمنان آزاد می کنند.ارتش نه تنها سلاح های قدیمی را ارتقا می بخشد بلکه سلاح های جدیدی را برای جنگ با نیروهای تاریکی ایجاد می کند.در بسیاری از زمین های مختلف خواهید جنگید ، از بیابان گرم گرفته تا سرزمین یخ زده یا کوه در Tower Defense 2: Defense Legend 2 ، شما باید در زمین های مختلفی بجنگیم که شما را مجبور می کند برای هر زمین بهترین استراتژی را داشته باشد. این ثابت می کند که ما می توانیم با بهترین استراتژی ، بر همه شرایط غلبه کنیم. Defense Legend 3: Future War شگفتی های بسیاری را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه