Dead Zed
Dead Zed
Dead Zed
Dead Zed
Dead Zed

Dead Zed

Dead Zed به زامبی ها شلیک کنید و از پایگاه خود در این گیم پلی تیراندازی اکشن  آنلاین دفاع کنید.مردگان دوباره به زندگی باز می گردند … وقت آن است که مهارت های تیراندازی خود را به نمایش بگذارید تا بتوانید  از پس انبوهی از حملات زامبی ، برای بقا بربیایید.

سلاح خود را انتخاب کنید

قدم زدن در دنیای جدید بدون اسلحه امکان پذیر نیست بنابراین باز کردن و ارتقاء طیف وسیعی از سلاح ها ، از جمله اسلحه ، مسلسل ، کراس بو ( کمان) ، و غیره! ساختن اسلحه خانه در این بازی ، رمز زنده ماندن در دنیای آخر الزمانی است.در هر دور شما می توانید تا دو سلاح داشه باشید . عاقلانه انتخاب کنید!

 

مکانهای جدید را باز کنید.

هیچ جا امن نیست! هر مکان را کامل کنید و در جستجوی یک پناهگاه امن ، به مکانهای جدید بروید. از حومه های  آرام شروع کنید و به سمت مکان های جدید از جمله مزارع  ، یک شهر متروکه ، یک محله صنعتی و فراتر از آن حرکت کنید.در هر مکان باید پایگاه خود را از نفوذ زامبی ها محافظت کنید.

 

جنگ برای زنده ماندن

زنده ماندن در دنیای آخرالزمان زامبی آسان نخواهد بود.بنابراین هم حالا نبرد را شروع کنید.دد زد یک بازی دارای تبلیغات است.

 

سایر ویژگی های بازی Dead Zed

-بازی با حجم کم و مناسب دستگاه های همراه با حجم حافظه پایین

-صدای زمینه مناسب

-رابط کاربری آسان

 

هشدار: این بازی دارای دیتای سبک جهت نصب میباشد.این بازی زیبا و جذاب دیتا دار و در سبک نقش آفرینی را میتوانید از لینک پایین مطلب بصورت رایگان دانلود فرمایید.

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • رفع برخی از باگ های جزیی

تغییرات نسخه ی جدید

  • آخرالزمان زامبی همچنان در حال گسترش است! - شما موفق شده اید با زامبی ها در حومه شهر مقابله کنید ، اما اکنون در شهر ارواح متروکه در حال نبرد هستید! - دو سلاح جدید را باز کرده و به روز کنید تا از خود در برابر گسترش زامبی ها محافظت کنید
دانلود Dead Zed 1.1.7 – بازی جدید و آنلاین دد زد : نبرد با مردگان متحرک برای اندروید
    دانلود

پیشنهاد پارس روید corner

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه