Dead by Daylight Mobile
Dead by Daylight Mobile
Dead by Daylight Mobile

Dead by Daylight MobileDead by Daylight game یک بازی ترسناک و با گرافیک خیره کننده چند نفره ( ۴ در مقابل ۱ نامتقارن ) است که در آن یک قاتل ، چهار دوست را از طریق کابوسی وحشتناک شکار می کند. بازیکنان در یک بازی کشنده و مخفی ، نقش قاتل و بازمانده را بر عهده می گیرند.این بازی در دنیای کامپیوتر بسیار معروف است و به تازگی نسخه موبایل یان گیم پلی نیز در گوگل پلی عرضه شده است.

 

ویژگی های بازی دد بای دیلایت (Dead by Daylight Mobile)

 

بازی با دوستان

آیا شما از خندیدن یا فریاد زدن دوستان لذت می برید ، این بازی ترسناک ۴ در مقابل ۱ نامتقارن دارای چیزی است که همه بازیکنان از آن لذت خواهند برد. با ۵ بازیکن در صحنه کشتار  ، لحظات غیر منتظره و ترس های فراموش نشدنی در هر گوشه ای منتظر می مانند.

 

گیم پلی نامتقارن

بازیکنان می توانند هر دو نقش قاتل و یا بازمانده را  را بر عهده بگیرند. برخی بازیکنان تجربه بازی قلبی را برای فرار از زمین کشتار دوست دارند. در حالی که برخی از بازیکنان ، خواهان تنوع بیشتری هستند.

 

ویژگی های کلاسیک 

در این بازی بزخی از شخصیت های معروف و قاتلان سریالی تاریخ همچون مایکل مایرز ، آماندا جوان ، روح الهی و غیره طراحی شده اند که شهوت عجیبی برای خون ریزی دارند . شما میتوانید در نقش قاتل یا قربانی ایفای نقش کنید و بسته به انتخاب شخصیت ، با چالش های جدیدی مواجه خواهید بود.

 

سیستم پیشرفت عمیق

بین تجربیات درون بازی چند گانه ، نقشه های ایجاد شده به طور تصادفی و قدرت پردازش ویژه شخصیت ها ، گیم پلی  به بازیکنان تجربه ای وصف ناپذیر از هیجان و ترس ارایه میدهد.

 

شخصی سازی

 

Dead by Daylight Mobile با استفاده از لوازم موجود در بازی  می توانید شخصیت های مورد علاقه خود را با آن شخصی سازی کند. بین وسایل لباس کامل و لوازم جانبی ، بازیکنان می توانند کاملاً خود و شخصیت های منحصر به فرد خود را باز طراحی کنند.

 

آنچه قبل از دانلود این بازی باید به آن توجه کنید.

دستگاه مورد نیاز :
– سیستم عامل: Android v7.0 (سیستم عامل Nougat) یا بالاتر
– سامسونگ گلکسی S7 یا معادل آن

 

نحوه نصب

فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.bhvr.deadbydaylight را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.

ویژگی های جدید

  • رفع اشکال های جزیی
  • پیشرفت های QOL

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه