Dawn-of-Warfare
Dawn of Warfare
Dawn of Warfare

Dawn of WarfareDawn of Warfare – استودیو Xinyue Games که همگی آن را به خاطر بازی‌ های سرگرم کننده اش می‌ شناسیم ، این بار با عرضه بازی آغاز جنگ سعی کرده تا با فراهم‌ کردن یک محیط فوق العده ، گیمر‌ها را به خود جذب کند.یک بازی استراتژیک جنگی مدرن که تاکنون نظیر آن را مشاهده نکرده اید. در بازی Dawn of Warfare شما به عنوان فرمانده عمل می کنید تا پایگاه های نظامی را در بیابان بسازید و واحدهای مدرن زره پوش ، نیروی هوایی و نیروهای ویژه را آموزش دهید.یک ارتش قوی بسازید ، شهرها را تسخیر کنید و به مناطق جنگی سرتاسر جهان مسلط شوید.نبردها به گونه ای هستند که فقط فرماندهان با استراتژی بالا می توانند در پایان برنده شوند.میدان نبرد مدام در حال تغییر است و ترکیب کاملی از استراتژی ها و تاکتیک ها می تواند در پیروزی به شما کمک کند.

 

بازی اندروید موبایل آغاز جنگ اثری جذاب و سرگرم‌ کننده است که به طرفداران بازی‌های استراتژیک پیشنهاد می‌ شود. گرافیک بصری زیبا ،‌ مراحل جذاب و آیتم‌ های متنوع باعث شده است این بازی جزو بازی‌ های پر طرفدار قرار بگیرد. طراحی محیط بسیار خوب صورت گرفته و در بازی شاهد گرافیک هنری و جلوه‌ های بصری مناسبی هستیم.
اگر هنوز این بازی عالی را تجربه نکرده یا مدت زیادی است که به سمت آن نرفته‌ اید ، تجربه این بازی را به شما پیشنهاد می‌ کنیم.

ویژگی ها و امکانات بازی Dawn of Warfare :

  • قهرمانان مشهور و استراتژی های جنگی مختلف
  • شهرها را بگیرید و بر جهان مسلط شوید!
  • یک پایگاه بسازید و یک ارتش آموزش دهید!

تغییرات نسخه ی جدید

  • سیستم تاکتیک: هر واحد پذیرفته شده بسته به ویژگی های خود ، اکنون دارای تاکتیک های خاص خود است. سیستم قصد دارد ارزش هر واحد را به حداکثر برساند. فرماندهان برای داشتن سیستم باید به سطح 55 برسند.
  • سیستم قطعات: هر واحد می تواند قطعات مفید و خاص را برای افزایش قدرت خود انتخاب کند.
  • گسترش پایه: مکانی برای استقبال از یک سفینه فضایی ایجاد کنید.

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه