Cyber Hunter
Cyber Hunter
Cyber Hunter
Cyber Hunter
Cyber Hunter
Cyber Hunter
Cyber Hunter

Cyber Hunter

Cyber Hunter نامه سرگشاده ای برای همه بیگانگان ،سرگردان عزیز ،خوش آمدی.Cyber ​​Hunter یک بازی موبایل رقابتی نسل بعدی است. این مجموعه با تعداد زیادی عنصر مختلف ، از جمله بقا ، تیراندازی ، اکتشاف ، مهارت و موارد دیگر ، حتی از جمله پارکور نیز توسعه شده است! به طور خلاصه ، این یک تجربه بازی کاملاً جدید است. این بازی داستان آینده ما را روایت می کند ، پس از آنکه فناوری رابط کاربری مغز و رایانه بسیار پیشرفته نموده و تمدن بشری جهش تکاملی دیگری را تجربه کرد ، در طی آن ، وقایع بزرگ آغاز می شود. عدالت در برابر شر مقابله می کند. قدیم در برابر جدید ایستاده است. و نیروهای محافظه کاری با رادیکالیسم برخورد می کنند.
در این دنیای مجازی ، تمام قهرمانان ما به کمک droids کوانتومی “توانایی فوق العاده” را بدست آورده اند – توانایی تبدیل انرژی مکعب کوانتومی به هر وسیله پشتیبانی تاکتیکی مورد نیاز آنها. از استتار نوری گرفته تا موانع کوانتومی ، از یک ردیاب که  نزدیک شدن دشمنان را به شما هشدار می دهد ، به یک ابزار پزشکی که باعث شفابخشی همرزمان می شود.  همه چیز توسط شما ساخته می شود .شما می توانید مهارت هایی را که فکر می کنید به بیشترین استراتژی شما در هر نبرد کمک کند ، انتخاب کنید.

 

حتی یک مفهوم جنگ عمودی ایجاد شده است . بازیکنان می توانند با داشتن ویژگی های پارکور از جمله کوهنوردی ، نبردهای عمودی را در انواع زمین از جمله کوه ، مرداب و بیابان تجربه کنند. در این بازی ، میدانی  که میزبان نبردهای شماست ، فقط یک نقشه بزرگ و مسطح نیست ، بلکه دنیایی است که می توانید در آسمان پرواز کرده و در زیر زمین حرکت کنید.

 

همچنین تعدادی نقاط اکتشاف پراکنده در سراسر جهان ایجادوجود دارد  در اینجا می توانید معابد موجود در صحرا را با فرصتی برای یافتن E-هسته برای باز کردن مهارت ها و سلاح های جدید کشف کنید. در میان تپه های نابود شده ، همچنین می توانید دستکش هایی پیدا کنید که سرعت صعود شما را بسیار افزایش می دهد.

 

امکانات بازی Cyber Hunter

 

– شخصیت های زنده با چهره های واقعی

با هنر شکل دهی چهره نسل بعدی و بیش از صد طراحی زیبایی ، می توان قهرمانان متمایز و زنده ای ایجاد کرد.

 

– مهارت ها و تاکتیک های ویژه

مهارتهای تاکتیکی زیادی مانند استتار نوری ، موانع کوانتومی ، زمینه های نیروی نامرئی ، پشتیبانی از آتش. شما می توانید سیستم تاکتیکی خود را تدوین کنید.

 

– برای جستجوی آنچه نیاز دارید به آسمان بروید. تبدیل به یک متخصص پارکور شوید و دشمنان خود را به آتش ببندید .

در آسمان پرواز کنید ، به یک دریای عمیق فرو بروید ، صعود کنید و بپیچید ، بسیاری از حرکات پارکور در هنگام مبارزات رایگان سریع با سرعت قابل استفاده است.

 

– کاوش و جنگ

همه زمین ها برای گشت و گذار آزادانه  هستند ، از جمله ریزش آب از  ارتفاع  ۱۰۰ متر ، معابد بیابانی و یادگارهای باتلاقی. شما سلاح های زیادی در این دنیا پیدا خواهید کرد.

 

Cyber Hunter

 

نحوه نصب بازی 

ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.netease.lztgglobal را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.

ویژگی ها و امکانات جدید بازی

  • لباس ها را به اشتراک بگذارید ، مانند دوستان خود لباس بپوشید. برای به اشتراک گذاشتن موقعیت خود فقط با یک ضربه از عملکرد نشانگر اشتراک گذاری جدید استفاده کنید.
  • به روزرسانی های انجمن ، با دوستان خود معاشرت کنید.

تغییرات نسخه ی جدید

  • با حساب های رسمی ارتباط برقرار کنید!
  • رفع برخی از باگ های جزیی

پیشنهاد میکنیم corner

دیدگاه کاربران

بدون دیدگاه